Mezun ve Mezun Olacak Son Sınıf Öğrencilerimizin Dikkatine...

Mezuniyet işlemlerinin başlatılabilmesi için https://mezun.dpu.edu.tr/  adresinden erişim sağlanan mezun portalına üye olunması gerekmektedir. 

Mezun Öğrenci İletişim Portalı, üniversitemizde okuyan veya mezun tüm öğrencilerimizin kayıt olabilecekleri kişisel bilgi sistemidir.Bu sistem ile amaçlanan, öğrenci-üniversite bağını daimi kılmak ve mezun öğrencilerimizin kariyer planlamalarına yardımcı olabilmektir.

DPUPortal, Mezun sistemi fakültemizden mezun olan ve okuyan tüm öğrencilerimizin kayıt olabilcekleri bir portaldır. DPUPortal Mezun Sistemine kayıt olan tüm kullanıcılarımız Portal kullanıcıları ile iletişim kurabilir, CV oluşturabilir, iş ilanlarından kariyer fırsatı edinebilir ve üniversitesi ile olan bağını daimi olarak koruyabilir. Mezun sistemine kayıtlı tüm kullanıcılarımıza gönderilen aylık bültenler ile üniversitedeki tüm gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

DPUPortal'a kayıtlı akademisyenlerimizide takip ederek, öğrenci-akademisyen ilişkisini koparmadan devam ettirebilirsiniz.

DPUPortal Mezun Sistemi, fakültemizin mezun ve okuyan öğrencilerinin kişisel ve mesleki bilgilerinin tek bir havuzda toplanması ve daha etkili kariyer planlaması yapılması amacını da taşımaktadır. Böylelikle mezun veya okuyan öğrencilerimize doğrudan iş olanakları sağlanarak, meslek yaşamlarına daha erken başlamalarına yardımcı olunması amaçlanmaktadır.

Mezun Öğrenci İletişim Portalı'na aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://mezun.dpu.edu.tr/

07 Aralık 2023, Perşembe / 4742 defa okundu.