Buluşma 3 İsimli Öğretim Elemanları ve Mezun Akademisyenler Karma Sergisi

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ TARAFINDAN GELENEKSEL OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN BULUŞMA SERGİLERİNİN BU YIL ÜÇÜNCÜSÜ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE DÜZENLENECEK

Bu yıl 20. yılını kutlayan Güzel Sanatlar Fakültemiz, kurulduğu yıldan bugüne yetiştirdiği sanat eğitimcisi, tasarımcı ve animasyon sanatçıları ile Türk Sanat Tarihine önemli katkı sağlamıştır. Mezun ettiği öğrenciler arasında hem Türkiye’de hem de yurtdışındaki farklı üniversitelerde görev yapan çok sayıda akademisyenin olduğu bilinmektedir. “Buluşma” Sergileri, Fakültemizin bölümlerinden mezun olmuş, şu an akademisyen olarak görev yapan ve fakültemiz öğretim elemanlarını kapsamaktadır. 2018 yılından itibaren geleneksel hale getirdiğimiz ve son iki yıldır büyük bir katılımla gerçekleştirdiğimiz “Buluşma 1 ve 2” adlı karma sergimizin bu yıl 3.ü gerçekleştirilecek. Bu sergi ile bilgi alışverişinde bulunmayı, kurum kültürünü oluşturabilmeyi ve devam ettirebilmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca öğretmenler gününün anlamına binaen, 24 Kasım 2020 tarihinde Buluşma-3 isimli uluslararası katılımlı bir sergi gerçekleştirerek, öğretmen olmanın önemine vurgu yapmayı arzu ediyoruz.

 “Buluşma 3“  İsimli Öğretim Elemanları ve Mezun Akademisyenler Karma Sergisi Covid-19 Salgınının devam etmesinden dolayı, ,sergi açılısı 24 Kasım 2020 tarihinde saat 15.00'da DPÜ, Güzel Sanatlar Fakültesinin Sanal Sergi Salonu'nda yapılacaktır.  24-30 Kasım 2020 tarihleri arasında http://sergi.dpu.edu.tr/ adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
Güzel Sanatlar Fakültesi

Etkinlik Detayları
Etkinlik Tarihleri 24 Kasım 2020, Salı    |    Saat :15:00
Etkinlik Yeri DPÜ GSF (Sanal Sergi)
Etkinlik Türü Sergi
Etkinlik Sahibi T.C. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
Etkinlik Sitesi http://sergi.dpu.edu.tr/
08 Ekim 2020, Perşembe / 212 defa okundu.