Ders Programları

 

SERAMİK ve CAM BÖLÜMÜ 2016-2017  BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

                           
BİRİNCİ YIL        SERAMİK ve CAM                
Bahar Dönemi (İkinci Yarıyıl)                
KOD  Dersin Adı Şube Öğretim Elemanı T U K AKTS Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Derslik
181312103 Alçı Şekillendirme Model Kalıp I   Öğr. Gör. Mustafa KOÇER 3 3 4 6       08:00 - 15:00   B-3 A
181312127 Seramik Temel Sanat Eğitimi II 1 Yrd.Doç. İsmet YÜKSEL 3 1 3 6 14:00 - 18:00         B-4 
181312306 Temel Sanat Eğitimi II 1 Yrd.Doç. İsmet YÜKSEL 5 1 5 7   09:00 16:00       A-122
181312105 Seramik Kimyası   Doç. Dr. Keriman PEKKAN 2 0 2 3     10:00 -12:00     Z-16
181312004 Türk Dili II    Okt. DR. AHMET USLU 2 0 2 3 08:00 - 10:00         Z-13
181312006 Yabancı Dil II (Görsel I. ÖĞRETİM)   Okt.Onur ÖRNEK 2 0 2 3     13:00-15:00     YEŞİL S.
181312002 Atatürk İlk. İnk.T.II (Görsel I. ÖĞRETİM)   Okt. Mübahat ERDOĞAN 2 0 2 2       15:00 -17:00   YEŞİL S.
                           
İKİNCİ YIL        SERAMİK ve CAM                
Bahar Dönemi (Dördüncü Yarıyıl)                
KOD  Dersin Adı Şube Öğretim Elemanı T U K AKTS Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Derslik
181314111 Alçı Şekillendirme Model Kalıp III 1 Öğr. Gör. Mustafa KOÇER 3 3 4 6 14:00-20:00          B-3 A
181314111 Alçı Şekillendirme Model Kalıp III 2 Öğr. Gör. Mustafa KOÇER 3 3 4 6         14:00-20:00 B-3 A
181314110 Estetik ve Sanat Felsefesi   Öğr.Gör.Semih SÖNMEZ 2 0 2 3       11:00-13:00   Z-26
181314112 Seramik Desen II   Öğr. Gör. Muhammet Ilgın 3 1 3 5     09:00-14:00     A-121
181314113 Seramik Teknolojisi ve Uyg. II   Doç. Dr. Keriman PEKKAN 3 1 3 5       13:00 - 17:00   Z-16
181314115 Tasarım ve Yaratıcılık II 1 Öğr. Gör. Muhammet Ilgın 3 1 3 5   09:00-14:00       B-4 
181314114 Çamur Torna I 1 Öğr. Gör. Mustafa KOÇER 3 1 3 6 09:00 - 14:00         B-8 
181314114 Çamur Torna I 2 Öğr. Gör. Mustafa KOÇER 3 1 3 6         09:00-14:00 B-8 
                           
ÜÇÜNCÜ YIL        SERAMİK ve CAM                
Bahar Dönemi (AltıncıYarıyıl)                
KOD  Dersin Adı Şube Öğretim Elemanı T U K AKTS Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Derslik
181316124 Bilgisayarlı Endüstriyel Tasarım II   Öğr.Gör.Haldun ŞEKERCİ 3 1 3 5 15:00-19:00         205
181316126 Seramik Tasarım Yöntemleri II   Öğr. Gör. Muhammet Ilgın 3 1 3 5       08:00-12:00   B-4 
181316157 Seramik Teknolojisi ve Uyg. III   Doç. Dr. Keriman PEKKAN 3 1 3 5     13.00-17:00     Z-16
181316125 Teknik Dekor Uygulamaları II 1 Yrd.Doç. Oya YÜKSEL 3 1 3 5   16:00 - 20:00       B-12
181316125 Teknik Dekor Uygulamaları II 2 Yrd.Doç. Oya YÜKSEL 3 1 3 5     17:00 - 21:00     B-12
181316134 Çağdaş Seramik Sanatı Tarihi   Yrd.Doç. Oya YÜKSEL 2 0 2 5   09:00-11:00       Z-25
  Seçmeli Ders     3 1 3 5            
181316504 Bilgisayar Destekli 2B Tasarım   Yrd.Doç. Oya YÜKSEL 3 1 3 5   11:00 - 16:00       205
181316501 Bahçe Seramikleri   Öğr. Gör. Muhammet Ilgın 3 1 3 5 09:00 - 14:00         B-4 
                           
DÖRDÜNCÜ YIL        SERAMİK ve CAM                
Bahar Dönemi (Sekizinci Yarıyıl)                
KOD  Dersin Adı Şube Öğretim Elemanı T U K AKTS Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Derslik
  Seramik Proje I (Seçmeli)     5 1 5 8            
  Projeye Bağlı Alan Dersi (A)     3 1 3 5            
  Projeye Bağlı Alan Dersi (B)     3 1 3 5            
181318136 Sanat Eserlerinin İncelenmesi   Öğr.Gör.Semih SÖNMEZ 2 0 2 2       09:00-11:00   Z-26
181318152 Sunum Dosyası Tasarımı   Öğr. Gör. Mustafa KOÇER 2 1 2 5       17:00 - 20:00   205
  Seçmeli Ders     3 1 3 5            
181318900 Endüstriyel Seramik Tasarımı II   Yrd.Doç. İsmet YÜKSEL 5 1 5 8     09:00-16:00     B-3 A
181318600 Endüstriyel ve Mimari Seramikler II   Yrd.Doç. İsmet YÜKSEL 3 1 3 5     16:00-20:00     B-3 A
181318700 Bilg. Destekli Form Tasarımı II   Yrd.Doç. İsmet YÜKSEL 3 1 3 5   16:00 - 20:00       205
                           
181318903 Seramik Teknolojisi II   Doç. Dr. Keriman PEKKAN 5 1 5 8 9:00 -16:00         Z-16
181318601 Endüstriyel Seramik Çamurları II   Doç. Dr. Keriman PEKKAN 3 1 3 5   14.00-18.00       Z-16
181318701 Seramik Sır Astar ve Boyaları II   Doç. Dr. Keriman PEKKAN 3 1 3 5   9:00 - 14:00       Z-16
                           
181318901 Bilg. Destekli Dekor Uyg. II   Yrd.Doç. Oya YÜKSEL 5 1 5 8 08:00-15:00         205
181318602 Teknik Dekor Tasarımı II   Yrd.Doç. Oya YÜKSEL 3 1 3 5     08:00-12:00     B-12
181318702 Seramik Baskı Teknikleri II   Yrd.Doç. Oya YÜKSEL 3 1 3 5     13:00-17:00     B-12
                           
181318902 Artistik Seramik Tasarımı II   Doç. Nurettin GÜLAÇTI 5 1 5 8   15:00-21:00       B-24 A
181318603 Mimari ve Sanat Seramiği II   Doç. Nurettin GÜLAÇTI 3 1 3 5   09:00-14:00       B-24 A
181318703 Yüzeysel Tasarım II   Öğr. Gör. Muhammet Ilgın 3 1 3 5     15:00-19:00     B-24 A
                           
181318505 Farklı Pişirim Teknikleri II   Öğr. Gör. Muhammet Ilgın 3 1 3 5       13:00 - 17:00   B-4 
Son Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2017, Pazartesi